دندانپزشکی, تجهیزات تصویربرداری

معرفی دستگاه اسکنر فسفرپلیت دندانپزشکی

دستگاه اسکنر فسفرپلیت دندانپزشکی | آوادنتال

دستگاه اسکنر فسفرپلیت جایگزینی محبوب برای سنسورهای دیجیتال در دندانپزشکی هستند. آن‌ها از جنبه‌های خاصی در مقایسه با سایر فناوری‌های تصویربرداری دیجیتال، عملکرد بهتری دارند و گزینه بهتری در نظر گرفته می‌شوند. اما دلیل آن چیست؟ و چرا دستگاه اسکنر فسفرپلیت دندانپزشکی نسبت به سایر دستگاه‌های تصویربرداری دندان‌پزشکی بهتر هستند؟

بهترین اسکنر فسفر پلیت | آوادنتال
فسفر پلیت دندانپزشکی

در ادامه چند دلیل برای بهتر بودن اسکنرهای فسفرپلیت در تصویربرداری از دندان آورده شده است:

1- رزولوشن بالا

دستگاه‌های اسکنر فسفرپلیت دندانپزشکی دارای وضوح بالایی هستند و به همین دلیل می‌توانند حتی کوچک‌ترین جزئیات ساختار دندان را ثبت کنند. تصاویر تولید شده توسط این اسکنرها واضح و با کیفیت هستند، در نتیجه تشخیص مشکلات دندان و برنامه‌ریزی درمان را برای دندان‌پزشکان آسان‌تر خواهد بود.

2- قیمت مقرون به صرفه

اسکنر فسفرپلیت ها در مقایسه با سایر فناوری‌های تصویربرداری دیجیتال ارزان‌تر هستند. این باعث می‌شود که آن‌ها راه‌حل مقرون به صرفه‌تری برای کلینیک‌های دندانپزشکی باشند که تازه شروع به کار کرده‌اند یا بودجه لازم برای تجهیزات گران قیمت را ندارند.

3- کاربری آسان

استفاده از دستگاه اسکنر فسفرپلیت آسان است و نیازی به آموزش یا مهارت خاصی ندارد. صفحات از نظر اندازه شبیه به فیلم‌های اشعه ایکس سنتی هستند و اسکنر درست مانند یک پردازشگر فیلم سنتی کار می‌کند. عملکرد راحت دستگاه اسکنر فسفرپلیت دندانپزشکی، کار دستیاران دندانپزشکی را برای کار با اسکنر بدون نیاز به تکنسین رادیولوژی آسان می‌کند.

4- دوستدار محیط زیست

اسکنرهای فسفرپلیت سازگار با محیط زیست هستند زیرا هیچ گونه زباله شیمیایی تولید نمی‌کنند یا نیازی به استفاده از مواد شیمیایی ندارند. این امر نیاز به دفع زباله‌های خطرناک را از بین می‌برد و ردپای کربن کلینیک‌های دندانپزشکی در محیط زیست را کاهش می‌دهد.

سنسور فسفرپلیت دندان | آوادنتال
سنسور فسفر پلیت

5- آسایش بهتر بیمار

تجربه نشان داده است که استفاده از دستگاه اسکنر فسفرپلیت برای بیماران راحت‌تر است زیرا نسبت به فیلم‌های اشعه ایکس سنتی نازک‌تر و انعطاف‌پذیرتر هستند. به انعطاف بالای فیلم اسکنر فسفرپلیت، قرار گرفتن آن در دهان بیمار بسیار آسان‌تر است و باعث کاهش ناراحتی ناشی از قرار گرفتن جسم خارجی در دهان می‌شود.

6- کاهش قرار گرفتن در معرض تشعشع

اسکنرهای فسفرپلیت در مقایسه با فیلم‌های اشعه ایکس سنتی به قرار گرفتن در معرض اشعه کمتری نیاز دارند. این به این دلیل است که صفحات نسبت به تشعشع حساس‌تر هستند و برای تولید تصاویر با کیفیت بالا نیاز به نوردهی کمتری دارند. این امر خطر قرار گرفتن در معرض اشعه را برای بیماران و کارکنان دندانپزشکی را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.

7- ذخیره و بازیابی تصاویر

اسکنرهای فسفرپلیت تصاویر دیجیتالی را تولید می‌کنند که به راحتی قابل ذخیره و بازیابی هستند. این امر مدیریت سوابق بیماران و پیگیری پیشرفت درمان‌ها را برای دندان‌پزشکان آسان‌تر می‌کند.
به طور خلاصه، اسکنرهای صفحه فسفری بهتر هستند، زیرا مقرون به صرفه هستند، استفاده از آن‌ها آسان است، سازگار با محیط زیست هستند و تصاویری با کیفیت بالا تولید می‌کنند.

همچنین با استفاده از آن‌ها میزان با قرار گرفتن در معرض تشعشع تا حد زیادی کاهش می‌یابد. آن‌ها همچنین برای بیماران راحت‌تر هستند و تصاویر دیجیتالی که آن‌ها تولید می‌کنند را می‌توان به راحتی مدیریت و ذخیره کرد.

در ادامه در مورد خرید دستگاه اسکنر فسفرپلیت و همچنین بهترین دستگاه اسکنر فسفرپلیت از نظر کارایی و قیمت، نکاتی را ارائه خواهیم داد.

اسکنر فسفر پلیت وودپیکر | آوادنتال
فسفر پلیت وودپکر

آنباکس دستگاه اسکنر فسفرپلیت تری دیسک

دستگاه اسکنر فسفرپلیت وودپیکر

وودپیکر یک برند شناخته شده در صنعت دندانپزشکی است که تجهیزات دندانپزشکی بسیار با کیفیتی را به دندان‌پزشکان در سراسر جهان ارائه می‌دهد. یکی از آخرین محصولات وودپیکر دستگاه اسکنر فسفرپلیت دندانپزشکی است که با روشی نوین، تصاویری بسیار با کیفیت را در اختیار دندان‌پزشکان قرار می‌دهد.

دستگاه اسکنر فسفرپلیت وودپیکر یک اسکنر دیجیتال قابل حمل است که برای تبدیل تصاویر اشعه ایکس دندان از فیلم سنتی به تصاویر دیجیتال طراحی شده است. این اسکنر قادر است تصاویر را تنها در چند ثانیه پردازش کند و از این رو یکی از سریع‌ترین اسکنرهای فسفرپلیت موجود در بازار است.

این اسکنر از نظر ابعاد جمع و جور و سبک وزن است و جابجایی بین اتاق‌ها یا حتی حمل و نقل به مکان‌های مختلف برای این دستگاه بسیار آسان است. این بدان معنی است که متخصصان دندانپزشکی می‌توانند اسکنر را به راحتی بالای سر بیماران در اتاق‌های مختلف جابه‌جا کنند، نه اینکه بیماران مجبور شوند به یک مرکز تصویربرداری جداگانه بروند.

یکی از مهم‌ترین مزایای اسکنر فسفرپلیت وودپیکر کیفیت تصویر استثنایی آن است. این اسکنر قادر به تولید تصاویری با وضوح بالا و با کیفیت است که می‌تواند به دندان‌پزشکان کمک کند تا هر گونه مشکل یا مشکلات احتمالی مربوط به دندان و بافت‌های اطراف آن را آسان‌تر شناسایی کنند.

یکی دیگر از مزایای این اسکنر سهولت استفاده از آن است. این اسکنر دارای نرم‌افزاری کاربرپسند است که کار با آن نیاز به آموزش خاصی ندارد. همچنین عکس گرفتن، ویرایش و ذخیره تصاویر برای متخصصان دندان‌پزشکی و دستیاران آن‌ها با کمک این دستگاه بسیار ساده خواهد بود. علاوه بر این، این نرم‌افزار با طیف وسیعی از دستگاه‌ها، از جمله رایانه‌های شخصی و لپ‌تاپ‌ها سازگار است و می‌توان تصاویر را از اسکنر به آن‌ها انتقال داد.

دستگاه اسکنر فسفرپلیت وودپیکر بسیار بادوام و قابل اعتماد است و در طول زمان و استفاده‌ی مداوم کیفیت و کارایی خود را حفظ می‌کند. طراحی قوی آن تضمین می‌کند که می‌تواند در برابر استفاده روزانه در یک مطب دندانپزشکی پرمشغله به خوبی عمل کند. اجزای اسکنر از کیفیت بالایی برخوردار هستند و این اطمینان را می‌دهد که در طول زمان دقیق و ثابت می‌ماند. همچنین هزینه‌های مربوط به تعمیر و نگه‌داری دستگاه بسیار پایین است. از این رو اگر به دنبال یک اسکنر فسفرپلیت ارزان قیمت ولی با کیفیت هستید، اسکنر فسفرپلیت وودپیکر یک گزینه‌ی عالی برای مطب شما خواهد بود.

علاوه بر این، اسکنر فسفرپلیت وودپیکر یک جایگزین سازگار با محیط زیست برای سیستم‌های تصویربرداری مبتنی بر فیلم سنتی است. این اسکنر نیاز به مواد شیمیایی پردازش فیلم که می‌تواند برای محیط زیست مضر باشد را ندارد و همچنین هزینه دفع صحیح این مواد شیمیایی را برای مطب دندانپزشکی به طور محسوسی کاهش می‌دهد.

نحوه کار اسکنر فسفرپلیت دندانپزشکی | آوادنتال
نحوه کار اسکنر فسفرپلیت

مشخصات اسکنر فسفرپلیت وودپکر I Scan

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت فسفرپلیت، با کارشناسان ما تماس بگیرید. 02166916236- 09124820106

اسکنر دندانپزشکی وودپیکر یک تجهیز ارزشمند برای هر مطب دندانپزشکی است. کیفیت تصویر استثنایی، سهولت استفاده، دوام و سازگاری با محیط زیست، این دستگاه را به یک سرمایه‌گذاری عالی برای مطب‌های دندان‌پزشکی تبدیل می‌کند. اسکنر فسفرپلیت وودپیکر همچنین یک جایگزین مقرون به صرفه برای سایر سیستم‌های تصویربرداری دیجیتال است که آن را به یک انتخاب محبوب در بین متخصصان دندانپزشکی در سراسر خاورمیانه تبدیل می‌کند.

انواع فسفر پلیت دندانپزشکی

برای خرید فسفرپلیت های دندانپزشکی با کیفیت، معتبر و با قیمت های متنوع، سایت آوادنتال را بررسی نمایید. از جمله این اسکنرها می توان به فسفرپلیت آمریکایی ایرتکنیک Air Techniques، فسفرپلیت پر فروش Fire CR مارک 3Disc محصول کره جنوبی و فسفرپلیت های ایتالیایی که جزو گرانترین اسکنر فسفر پلیت های بازار هستند نظیر اکتئون، نیکال و… اشاره نمود.

چرا داشتن یک دستگاه دستگاه اسکنر فسفرپلیت دندانپزشکی در مطب دندان پزشکی مهم است؟

وجود دستگاه اسکنر فسفرپلیت در مطب‌های دندانپزشکی در سال‌های اخیر به دلیل پیشرفت در فناوری دندانپزشکی اهمیت فزاینده‌ای پیدا کرده است. در گذشته، دندان‌پزشکان از روش‌های سنتی مانند استفاده از قالب‌گیری و بتونه، برای تصویربرداری از دندان‌های بیماران استفاده می‌کردند. با این حال، این روش‌ها اغلب ضمن وقت‌گیر بودن، برای بیماران ناراحت کننده بودند و به علت عدم دقت می‌توانستند منجر به اندازه‌گیری‌های نادرست شوند. با معرفی دستگاه‌های اسکنر فسفرپلیت، دندان‌پزشکان اکنون می‌توانند از دندان‌های بیماران تصاویر دیجیتالی بگیرند که مزایای زیادی دارد.

یکی از مزایای اصلی دستگاه‌های اسکنر این است که امکان اندازه‌گیری دقیق‌تر دندان‌های بیمار را فراهم می‌کند. تصاویر دیجیتالی که با دستگاه‌های اسکنر گرفته می‌شوند بسیار دقیق‌تر از روش‌های سنتی هستند، که می‌تواند منجر به برنامه‌ریزی دقیق‌تر روند درمان شود. این امر به ویژه در موارد پیچیده، مانند مواردی که مربوط به ایمپلنت دندان، که دقت برای موفقیت ضروری است، اهمیت زیادی دارد.
یکی دیگر از مزایای دستگاه اسکنر فسفرپلیت وودپیکر این است که ویزیت دندانپزشکی را برای بیماران راحت‌تر می‌کند.

همچنین دستگاه‌های اسکنر تجربه کلی بیمار در مطب دندانپزشکی را بهبود می‌بخشد. بیماران می‌توانند تصاویر دیجیتالی دندان‌های خود را در همان لحظه ببینند، که می‌تواند به آن‌ها کمک کند نیازهای دندانی و گزینه‌های درمانی خود را درک کنند. این کار همچنین می‌تواند به بیماران کمک کند که در مراقبت‌های درمانی مشارکت بیشتری داشته باشند و منجر به رضایت بیشتر بیمار و تعهد بیشتر او به درمان شود.

دستگاه اسکنر فسفرپلیت دندانپزشکی | آوادنتال

دستگاه‌ اسکنر فسفرپلیت وودپیکر همچنین می‌توانند کارایی و نتیجه بخشی عمل‌های دندانپزشکی را افزایش دهند. با دستگاه‌های اسکنر، تصاویر دیجیتال را می‌توان فوراً به آزمایشگاه دندان‌پزشکی فرستاد و زمان مورد نیاز برای ترمیم دندان را کاهش داد. این فرآیند همچنین به دندان‌پزشکان اجازه می‌دهد تا بیماران بیشتری را در مدت زمان کمتری ویزیت کنند و بهره‌وری از مطب را افزایش دهند.

به طور کلی، دستگاه‌های اسکنر سرمایه‌گذاری مهمی برای عمل‌های دندانپزشکی هستند. آن‌ها اندازه‌گیری‌های دقیق‌تری را ارائه می‌دهند، تجربه بیمار را بهبود می‌بخشند، و کارایی را افزایش می‌دهند. با ادامه پیشرفت فناوری، این احتمال وجود دارد که دستگاه‌های اسکنر به ابزار ضروری‌تری در زمینه دندانپزشکی تبدیل شوند.

گارانتی دستگاه اسکنر فسفرپلیت در آوادنتال

فروشگاه تجهیزات دندانپزشکی آوادنتال برای انواع فسفر پلیت موجود در سایت، علاوه بر 1 سال گارانتی، 10 سال خدمات پس از فروش نیز به خریداران خود عرضه می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *